Onze nieuwe website is LIVE! We voegen regelmatig nieuwe producten toe. Kom je iets tegen dat niet goed werkt? Laat het ons dan gerust weten.
Productomschrijving
HPE 300GB SAS 12G Mission Critical 10K SFF SC 3-year Warranty Multi Vendor HDD interne harde schijf 10000 RPM 2.5″
€ 137,00 excl. BTW
Prijsaanvraag voor:
HPE 300GB SAS 12G Mission Critical 10K SFF SC 3-year Warranty Multi Vendor HDD interne harde schijf 10000 RPM 2.5″
Specificaties
Specificaties
| Printtechnologie | 5 V |
|---|---|
| HDD capaciteit | 300 GB |
| HDD rotatiesnelheid | 10000 RPM |
| HDD omvang | 2.5″ |
| Interface | SAS |
| Soort | HDD |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Breedte | 75,7 mm |
| Hoogte | 15,6 mm |
| Diepte | 118,7 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
| Overdrachtsnelheid HDD-interface | 12 Gbit/s |
| Adapter opslagschijf inbegrepen | Nee |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Compatibele producten | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |


