Onze nieuwe website is LIVE! We voegen regelmatig nieuwe producten toe. Kom je iets tegen dat niet goed werkt? Laat het ons dan gerust weten.
Productomschrijving
HPE 256GB (1x256GB) Octal Rank x4 DDR5-5600 CAS-52-45-45 EC8 Registered 3DS Smart Memory Kit geheugenmodule 5600 MT/s 288-pin D
€ 24.983,00 excl. BTW
Prijsaanvraag voor:
HPE 256GB (1x256GB) Octal Rank x4 DDR5-5600 CAS-52-45-45 EC8 Registered 3DS Smart Memory Kit geheugenmodule 5600 MT/s 288-pin D
Specificaties
Specificaties
| Printkleuren | 5600 MT/s |
|---|---|
| Intern geheugen | 256 GB |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 256 GB |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Component voor | Pc/server |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Type gebufferd geheugen | Registered (buffered) |
| CAS-latentie | 52 |
| Geheugen rangschikking | 8 |
| Breedte | 88,9 mm |
| Diepte | 190,5 mm |
| Hoogte | 19,1 mm |
| Gewicht | 40 g |


