Onze nieuwe website is LIVE! We voegen regelmatig nieuwe producten toe. Kom je iets tegen dat niet goed werkt? Laat het ons dan gerust weten.
Productomschrijving
HPE 96GB (1x96GB) Dual Rank x4 DDR5-4800 CAS-46-45-45 EC8 Registered Smart Memory Kit geheugenmodule 4800 MT/s 288-pin DIMM ECC
€ 0,00 excl. BTW
Prijsaanvraag voor:
HPE 96GB (1x96GB) Dual Rank x4 DDR5-4800 CAS-46-45-45 EC8 Registered Smart Memory Kit geheugenmodule 4800 MT/s 288-pin DIMM ECC
Specificaties
Specificaties
| Printkleuren | 4800 MT/s |
|---|---|
| Intern geheugen | 96 GB |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 96 GB |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Component voor | Server |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Ja |
| Type gebufferd geheugen | Registered (buffered) |
| CAS-latentie | 46 |
| Geheugen rangschikking | 2 |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Breedte | 88,9 mm |
| Diepte | 190,5 mm |
| Hoogte | 19,1 mm |
| Gewicht | 40 g |


