Onze nieuwe website is LIVE! We voegen regelmatig nieuwe producten toe. Kom je iets tegen dat niet goed werkt? Laat het ons dan gerust weten.
Productomschrijving
HPE 64GB (1x64GB) Dual Rank x4 DDR5-5600 CAS-46-45-45 EC8 Registered Smart Memory Kit geheugenmodule 5600 MT/s 288-pin DIMM
€ 1.335,00 excl. BTW
Prijsaanvraag voor:
HPE 64GB (1x64GB) Dual Rank x4 DDR5-5600 CAS-46-45-45 EC8 Registered Smart Memory Kit geheugenmodule 5600 MT/s 288-pin DIMM
Specificaties
Specificaties
| Printkleuren | 5600 MT/s |
|---|---|
| Intern geheugen | 64 GB |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 64 GB |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 2800 MHz |
| Component voor | Pc/server |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Type gebufferd geheugen | Registered (buffered) |
| CAS-latentie | 45 |
| Geheugen rangschikking | 2 |
| Geheugen voltage | 1.1 V |


