Onze nieuwe website is LIVE! We voegen regelmatig nieuwe producten toe. Kom je iets tegen dat niet goed werkt? Laat het ons dan gerust weten.
HPE MSA 2070 16Gb Fibre Channel SFF Storage disk array Rack (2U) € 6.747,00 excl. BTW
HP probook 440 - G11 - U5-125U - 16GB Ram - 512GB SSD - W11Pro € 0,00 excl. BTW
Productomschrijving
HPE MSA 2070 32Gb Fibre Channel SFF Storage disk array Rack (2U)
Artikelnummer: S3T80A Categorie: Fibre Channel
€ 17.170,00 excl. BTW
Prijsaanvraag voor:
HPE MSA 2070 32Gb Fibre Channel SFF Storage disk array Rack (2U)
Specificaties
Specificaties
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
|---|---|
| Type behuizing | Rack (2U) |
| Breedte | 445 mm |
| Diepte | 508 mm |
| Hoogte | 89 mm |
| Opslagdrives geïnstalleerd | Nee |
| Geïnstalleerde opslag-drive | Nee |
| Aantal storage drives ondersteund | 24 |
| Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit | 7370 TB |
| Apparaatklasse | Grote bedrijven |
| Opslag schijfgrootte | 2.5″ |
| Fibre Channel | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde server operating systems | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Soorten RAID | 0, 6, 1, 5, 10 |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 – 85 procent |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 – 90 procent |
Ook interessant
HPE MSA 2062 16Gb Fibre Channel SFF Storage disk array 1,92 TB Rack (2U) Zwart, Zilver
SKU: R0Q80B
€ 7.756,00 excl. BTW
HPE MSA 2060 16Gb Fibre Channel SFF Storage disk array 0 TB Rack (2U) Zilver, Zwart
SKU: R0Q74B
€ 5.026,00 excl. BTW
HPE MSA 2060 16Gb Fibre Channel LFF Storage disk array 0 TB Rack (2U) Zilver, Zwart
SKU: R0Q73B
€ 4.994,00 excl. BTW






