Onze nieuwe website is LIVE! We voegen regelmatig nieuwe producten toe. Kom je iets tegen dat niet goed werkt? Laat het ons dan gerust weten.
Productomschrijving
HPE 128GB (1x128GB) Quad Rank x4 DDR5-5600 CAS-52-45-45 EC8 Registered 3DS Smart Memory Kit geheugenmodule 5600 MT/s 288-pin DI
€ 16.817,00 excl. BTW
Prijsaanvraag voor:
HPE 128GB (1x128GB) Quad Rank x4 DDR5-5600 CAS-52-45-45 EC8 Registered 3DS Smart Memory Kit geheugenmodule 5600 MT/s 288-pin DI
Specificaties
Specificaties
| Printkleuren | 5600 MT/s |
|---|---|
| Intern geheugen | 128 GB |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 128 GB |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Component voor | Pc/server |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Type gebufferd geheugen | Registered (buffered) |
| Geheugen rangschikking | 4 |
| Geheugen voltage | 1.1 V |


