Onze nieuwe website is LIVE! We voegen regelmatig nieuwe producten toe. Kom je iets tegen dat niet goed werkt? Laat het ons dan gerust weten.
Productomschrijving
HPE 6.4TB NVMe Gen4 High Performance Mixed Use SFF BC U.3 CM7 SSD 6,4 TB 2.5″
€ 17.887,00 excl. BTW
Prijsaanvraag voor:
HPE 6.4TB NVMe Gen4 High Performance Mixed Use SFF BC U.3 CM7 SSD 6,4 TB 2.5″
Specificaties
Specificaties
| SSD capaciteit | 6,4 TB |
|---|---|
| SSD-vormfactor | 2.5″ |
| Interface | U.3 |
| NVMe | Ja |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Random write (4KB) | 538037 IOPS |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Breedte | 219,2 mm |
| Diepte | 228,6 mm |
| Hoogte | 146,1 mm |
| Gewicht | 680 g |
| Doelwerkbelasting | Mixed Use (MU) |
| Drive writes per dag (DWPD) | 3 |
| Vermogensverbruik (max) | 24 W |
| Compatibele producten | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
Ook interessant
HPE 3.2TB NVMe Gen5 Mainstream Performance Mixed Use E3S EC1 CD8P SSD
SKU: P69243-B21
€ 7.599,00 excl. BTW
HPE 1.6TB NVMe Gen5 Mainstream Performance Mixed Use E3S EC1 CD8P SSD
SKU: P69241-B21
€ 4.837,00 excl. BTW
HPE 960GB NVMe Gen4 Mainstream Performance Read Intensive SFF BC U.3 Static V2 Multi Vendor SSD 2.5″
SKU: P64842-B21
€ 471,00 excl. BTW
HPE 3.2TB NVMe Gen4 High Performance Mixed Use SFF BC U.3 PM1735a SSD 3,2 TB 2.5″
SKU: P50230-B21
€ 1.172,00 excl. BTW


