Onze nieuwe website is LIVE! We voegen regelmatig nieuwe producten toe. Kom je iets tegen dat niet goed werkt? Laat het ons dan gerust weten.
Productomschrijving
HPE 16GB (1x16GB) Single Rank x8 DDR5-5600 CAS-46-45-45 EC8 Registered Smart Memory Kit geheugenmodule 5600 MT/s
€ 509,00 excl. BTW
Prijsaanvraag voor:
HPE 16GB (1x16GB) Single Rank x8 DDR5-5600 CAS-46-45-45 EC8 Registered Smart Memory Kit geheugenmodule 5600 MT/s
Specificaties
Specificaties
| Printkleuren | 5600 MT/s |
|---|---|
| Intern geheugen | 16 GB |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 2800 MHz |
| Component voor | Pc/server |
| Type gebufferd geheugen | Registered (buffered) |
| CAS-latentie | 45 |
| Geheugen rangschikking | 1 |
| Geheugen voltage | 1.1 V |


