Onze nieuwe website is LIVE! We voegen regelmatig nieuwe producten toe. Kom je iets tegen dat niet goed werkt? Laat het ons dan gerust weten.
Productomschrijving
HPE 800W Flex Slot Titanium Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit power supply unit Grijs
€ 160,00 excl. BTW
Prijsaanvraag voor:
HPE 800W Flex Slot Titanium Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit power supply unit Grijs
Specificaties
Specificaties
| Totaal vermogen | 800 W |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 200 – 240 V |
| Kleur van het product | Grijs |
| Breedte | 68 mm |
| Diepte | 40,4 mm |
| Hoogte | 225,3 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Efficientie | 96 procent |
Ook interessant
HPE 1600W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit power supply unit
SKU: P38997-B21
€ 155,00 excl. BTW
HPE 800W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit power supply unit Grijs
SKU: P38995-B21
€ 99,00 excl. BTW
HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit power supply unit Zilver
SKU: P03178-B21
€ 167,00 excl. BTW
HPE 500W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit power supply unit Grijs
SKU: 865408-B21
€ 89,00 excl. BTW


