Onze nieuwe website is LIVE! We voegen regelmatig nieuwe producten toe. Kom je iets tegen dat niet goed werkt? Laat het ons dan gerust weten.
Productomschrijving
HPE 3.84TB SAS 12G Mixed Use SFF BC Value SAS Multi Vendor SSD 3,84 TB 2.5″ TLC
€ 2.794,00 excl. BTW
Prijsaanvraag voor:
HPE 3.84TB SAS 12G Mixed Use SFF BC Value SAS Multi Vendor SSD 3,84 TB 2.5″ TLC
Specificaties
Specificaties
| SSD capaciteit | 3,84 TB |
|---|---|
| SSD-vormfactor | 2.5″ |
| Interface | SAS |
| NVMe | Nee |
| Type geheugen | TLC |
| Component voor | Server |
| Overdrachtssnelheid | 12 Gbit/s |
| Leessnelheid | 810 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 635 MB/s |
| Random read (4KB) | 103000 IOPS |
| Random write (4KB) | 52000 IOPS |
| Leeslatentie | 140 µs |
| Schrijflatentie | 35 µs |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Breedte | 219,2 mm |
| Diepte | 228,6 mm |
| Hoogte | 146,1 mm |
| Gewicht | 500 g |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
| Doelwerkbelasting | Mixed Use (MU) |
| Drive writes per dag (DWPD) | 3 |
| Vermogensverbruik (avg) | 7,82 W |
| Compatibele producten | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
Ook interessant
HPE P58248-B21 internal solid state drive 1,92 TB 2.5″ SATA III
SKU: P58248-B21
€ 3.704,00 excl. BTW
HPE 960GB SATA 6G Mixed Use SFF BC Self-encrypting 5400M SSD 2.5″
SKU: P58244-B21
€ 4.410,00 excl. BTW
HPE 1.92TB SAS 12G Mixed Use SFF BC Value SAS Multi Vendor SSD 1,92 TB 2.5″
SKU: P40511-B21
€ 1.412,00 excl. BTW
HPE 960GB SAS 12G Mixed Use SFF BC Value SAS Multi Vendor SSD 2.5″ TLC
SKU: P40510-B21
€ 1.036,00 excl. BTW




