Onze nieuwe website is LIVE! We voegen regelmatig nieuwe producten toe. Kom je iets tegen dat niet goed werkt? Laat het ons dan gerust weten.
Productomschrijving
“HPE MSA 6TB SAS 12G Midline 7.2K LFF (3.5in) M2 1yr Wty HDD interne harde schijf 7200 RPM 3.5″” is toegevoegd aan je winkelwagen. Bekijk winkelwagen
HPE MSA 20TB SAS 12G Midline 7.2K LFF M2 1-year Warranty HDD interne harde schijf 7200 RPM
€ 1.009,00 excl. BTW
Prijsaanvraag voor:
HPE MSA 20TB SAS 12G Midline 7.2K LFF M2 1-year Warranty HDD interne harde schijf 7200 RPM
Specificaties
Specificaties
| HDD capaciteit | 20 TB |
|---|---|
| HDD rotatiesnelheid | 7200 RPM |
| Interface | SAS |
| Soort | HDD |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Breedte | 187,5 mm |
| Hoogte | 136,7 mm |
| Diepte | 327,1 mm |
| Hot-swap | Nee |
| Gewicht | 590 g |
| Compatibele producten | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |

