Onze nieuwe website is LIVE! We voegen regelmatig nieuwe producten toe. Kom je iets tegen dat niet goed werkt? Laat het ons dan gerust weten.
Productomschrijving
“HPE Broadcom BCM57412 Ethernet 10Gb 2-port SFP+ Adapter for Intern 10 Mbit/s” is toegevoegd aan je winkelwagen. Bekijk winkelwagen
HPE Intel I350-T4 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T Adapter for Intern 1 Mbit/s
€ 187,00 excl. BTW
Prijsaanvraag voor:
HPE Intel I350-T4 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T Adapter for Intern 1 Mbit/s
Specificaties
Specificaties
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Hostinterface | PCI Express |
| Interface | Ethernet |
| PCI versie | 2.0 |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Intern | Ja |
| Component voor | Server |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Compatibele producten | ProLiant DL325 Gen10+, ProLiant DL385 Gen10+ |
| Breedte | 214,9 mm |
| Diepte | 246,9 mm |
| Hoogte | 61,7 mm |
| Gewicht | 240 g |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
Ook interessant
HPE Broadcom BCM57504 Ethernet 10/25Gb 4-port SFP28 Adapter for Intern Ethernet / Fiber 10 Mbit/s
SKU:
P26264-B21
€ 382,00 excl. BTW

