Onze nieuwe website is LIVE! We voegen regelmatig nieuwe producten toe. Kom je iets tegen dat niet goed werkt? Laat het ons dan gerust weten.
HPE 7.68TB SATA 6G Read Intensive SFF BC Multi Vendor SSD 7,68 TB 2.5" TLC
€ 4.569,00 excl. BTW
HPE 960GB SATA 6G Mixed Use SFF BC Multi Vendor SSD 2.5"
€ 595,00 excl. BTW
Productomschrijving
“HPE 960GB SATA 6G Mixed Use SFF BC Multi Vendor SSD 2.5″” is toegevoegd aan je winkelwagen. Bekijk winkelwagen
HPE 480GB SATA 6G Mixed Use SFF BC Multi Vendor SSD 2.5″
€ 366,00 excl. BTW
Prijsaanvraag voor:
HPE 480GB SATA 6G Mixed Use SFF BC Multi Vendor SSD 2.5″
Specificaties
Specificaties
| SSD capaciteit | 480 GB |
|---|---|
| SSD-vormfactor | 2.5″ |
| Interface | SATA |
| NVMe | Nee |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Random read (4KB) | 62000 IOPS |
| Random write (4KB) | 29000 IOPS |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Breedte | 219,2 mm |
| Diepte | 228,6 mm |
| Hoogte | 146,1 mm |
| Gewicht | 500 g |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
| Doelwerkbelasting | Mixed Use (MU) |
| Drive writes per dag (DWPD) | 3,5 |
| Vermogensverbruik (avg) | 3,56 W |
| Compatibele producten | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
Ook interessant
HPE P58248-B21 internal solid state drive 1,92 TB 2.5″ SATA III
SKU:
P58248-B21
€ 3.704,00 excl. BTW
HPE 960GB SATA 6G Mixed Use SFF BC Self-encrypting 5400M SSD 2.5″
SKU:
P58244-B21
€ 4.410,00 excl. BTW
HPE 3.84TB SAS 12G Mixed Use SFF BC Value SAS Multi Vendor SSD 3,84 TB 2.5″ TLC
SKU:
P40512-B21
€ 2.794,00 excl. BTW
HPE 960GB SAS 12G Mixed Use SFF BC Value SAS Multi Vendor SSD 2.5″ TLC
SKU:
P40510-B21
€ 1.036,00 excl. BTW
HPE 1.92TB SATA 6G Mixed Use SFF BC Multi Vendor SSD 1,92 TB 2.5″
SKU:
P40504-B21
€ 1.010,00 excl. BTW

