Onze nieuwe website is LIVE! We voegen regelmatig nieuwe producten toe. Kom je iets tegen dat niet goed werkt? Laat het ons dan gerust weten.
Productomschrijving
HPE 16GB (1x16GB) Single Rank x8 DDR5-4800 CAS-40-39-39 EC8 Registered Smart Memory Kit geheugenmodule 4800 MT/s 288-pin DIMM E
€ 507,00 excl. BTW
Prijsaanvraag voor:
HPE 16GB (1x16GB) Single Rank x8 DDR5-4800 CAS-40-39-39 EC8 Registered Smart Memory Kit geheugenmodule 4800 MT/s 288-pin DIMM E
Specificaties
Specificaties
| Printkleuren | 4800 MT/s |
|---|---|
| Intern geheugen | 16 GB |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Component voor | Server |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Ja |
| Type gebufferd geheugen | Registered (buffered) |
| CAS-latentie | 40 |
| Geheugen rangschikking | 1 |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Breedte | 88,9 mm |
| Diepte | 190,5 mm |
| Hoogte | 19,1 mm |
| Gewicht | 40 g |


